6 grudnia 2016

Szkoła Jazdy

Ośrodek szkolenia kierowców Miraż-Hit istnieje od 1993 r. i jest jedną z najstarszych i najpopularniejszych szkół jazdy we Wrocławiu. Szczyci się zajęciem pierwszego miejsca w rankingu zdawalności prowadzonego przez WORD na kursy prawa jazdy.

Miraż-Hit posiada doskonale wykwalifikowaną oraz stałą kadrę pracowników. Atutem są doświadczeni instruktorzy z wieloletnią praktyką, charakteryzują się profesjonalizmem, zawodowo szkolą kursantów na przyszłych kierowców. Świetnie wyszkolona i doświadczona kadra gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nasz ośrodek usług. Nasi instruktorzy świadomi jak stresujące i ciężkie chwile za kierownicą przeżywają osoby uczące się kierować pojazdem, potrafią w skuteczny sposób przygotować przyszłego kierowcę do zdania egzaminu państwowego i dalszej samodzielnej jazdy. Dlatego też nauka jazdy w naszej szkole to doskonały wybór dla osób w każdym wieku.

Wieloletnia praktyka oraz renoma naszego ośrodka szkoleniowego owocuje zadowolonymi klientami, którzy polecają nas swoim bliskim, rodzinie oraz przyjaciołom, często całe rodziny oraz kolejne pokolenia przychodzą na kurs. Jest to dla nas wielki sukces oraz dowód uznania dla naszych starań.

Ośrodek, biuro, sala wykładowa oraz plac manewrowy nauki jazdy znajdują się w centrum miasta, przy węźle komunikacyjnym na Placu Dominikańskim, na ul. Księdza Piotra Skargi 29/31 (w budynku IX LO). Położenie jest naszym atrybutem, ponieważ nie ma problemu z dojazdem.

Prowadzimy i specjalizujemy się w kursach na prawo jazdy we Wrocławiu w kategorii B. W ośrodku przeprowadzane są badania lekarskie określające zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi oraz kurs pierwszej pomocy (lekarz przeprowadza je na jednych z pierwszych zajęć teoretycznych).

Egzamin teoretyczny wewnętrzny jest gratis. Możliwość opłat za kurs nauki jazdy w ratach (w 3/4 częściach). W biurze można zakupić wszelkie pomoce dydaktyczne do nauki na egzamin prawa jazdy.